Logowanie do systemu

Użytkownik:
Hasło:
     


Dodatkowe informacje:

Tworzenie Wniosku o płatność:

Uprzejmie informujemy, iż od dnia 1 czerwca 2010 r. ponownie uruchomiony został w Regionalnym Systemie Informatycznym dla Beneficjentów składających wnioski o płatność do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego (oś priorytetowa I i III - VIII) moduł wniosku o płatność.

Tworzenie Wniosku Aplikacyjnego:

Wniosek Aplikacyjny tworzymy w zakładce Konkursy. Po otworzeniu tej zakładki pojawia się okno w którym rozpisane są rozpoczęte konkursy, wybieramy konkurs i tworzymy wniosek aplikacyjny przez naciśnięcie przycisku Generuj Wniosek Aplikacyjny. Wniosek który nie zawiera danych o konkursie (nr konkursu) nie podlega ocenie.

Przypominamy, że każdy Wnioskodawca powinien mieć założone własne konto użytkownika w systemie RSI, co jest ważne ze względu na późniejsze rozliczanie projektu z wykorzystaniem RSI.

Uprzejmie informujemy, iż w związku z pojawiającymi się problemami z dostarczeniem e-maila aktywacyjnego, prosimy o nie podawanie w formularzu rejestracyjnym adresów mailowych z portalu Onet. Jednocześnie informujemy, że w przypadku innych portali, problem nie występuje.

Wszelkie problemy i błędy pojawiające się w trakcie logowania i obsługi Regionalnego Systemu Informatycznego, prosimy zgłaszać na adres e-mail: adminrsi@umwm.pl.
Z góry dziękujemy za ewentualne uwagi.